Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak wybrał się do miejscowości Sienna na Dolnym Śląsku. Stamtąd opowiedział o pogodzie na nadchodzący tydzień. Czy czeka nas śnieg?

Mikołaj Rey i jego perfekcyjne gołąbki

Gołąbki to danie uwielbiane przez wielu Polaków. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Mikołaj Rey pokazał swój przepis na idealne gołąbki. Jak przygotowuje kapustę?

Jak obijamy się w pracy?

W pracy często spędzamy czas na mediach społecznościowych i rozmowach ze współpracownikami. Zachęcają nas do tego wolniejsze chwile, kiedy niewiele się dzieje. Jak jeszcze obijamy się w pracy? Sprawdził to reporter Michał Nobis. W studiu „Dzień Dobry TVN” certyfikowany Chief Happiness Officer Katarzyna Zadrożna opowiedziała, co powinien zrobić pracodawca, żeby zapewnić pracownikowi dobre warunki pracy.

Małgorzata Zięblińska i Martyna Porąbka - kobiety chwytające za miecze

Rycerstwo kojarzy się z odległą historią. Jednak okazuje się, że wśród nas żyją prawdziwi wojownicy i wojowniczki. Jedną z nich jest krakowianka Małgorzata Zięblińska, która od 13 lat uprawia walki rycerskie. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o swojej pasji, a towarzyszyła jej Martyna Porąbka, która od 4 lat uprawia walki rycerskie.