Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Ben Collins odkrył tajemnice samochodu Agenta 007 w książce „Aston Martin. Made in Britain”. Z kierowcą wyścigowym i dublerem Jamesa Bonda spotkała się Anna Senkara z „Dzień Dobry TVN”. – Od dziecka kochałem samochody – powiedział. Jak wspominał pracę na planie filmów o agencie Jej Królewskiej Mości?

Rajdowe święto w stolicy

Dorota Gardias wybrała się na Rajd Barbórka, gdzie po torze jeździły odrestaurowane samochody. Opowiedzieli o nich dziennikarze z TVN Turbo. A jaka dziś będzie pogoda?

Jan Englert jakiego zapewne nie znacie

Jan Englert to aktor, reżyser oraz dyrektor artystyczny Teatru Narodowego. Co mówili o nim przyjaciele i znajomi? – Ma ogromny wdzięk, oczy przenikliwe jasnoniebieskie – powiedział Piotr Gąsowski. Jak rozpoczyna dzień w teatrze? Jakim jest pedagogiem? – Myśli o tych młodych ludziach, jakby im pomóc z pracą – zaznaczył Gąsowski.

Wszystkie twarze Jana Englerta

W książce „Bez oklasków” czytelnicy mają okazję poznać Jana Englerta z innej strony. To zapis rozmowy pomiędzy Englertem a Kamilą Drecką. – Nikt z nas nie jest jednorodny – powiedział. Aktor zdradził też, dlaczego podczas grania w tenisa, czasami udaje chorego. Dlaczego jego zdaniem, niektóre informacje z książki budzą wielką sensację? – Chętniej słuchamy złych wiadomości niż dobrych – zaznaczył.

Majka Jeżowska w piosence „Kochany panie Mikołaju”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpiła Majka Jeżowska. Wokalistka wykonała piosenkę „Kochany panie Mikołaju”.