Dzień Dobry TVN

sezon 38

Dzień Dobry TVN

Członek Towarzystwa Krajoznawczego „Krajobraz” Jan Mencwel opowiedział w „Dzień Dobry TVN” o mikrowyprawach z dziećmi. – W weekend jedziemy sobie gdzieś pod miasto i znajdujemy różne miejsca dzikie, odcięte od cywilizacji – powiedział. – Można fajnie spędzić czas, jeżdżąc blisko, zwiedzając Polskę – dodał. Czego podczas takich podróży uczą się jego dzieci?

Do zobaczenia w świątecznym Wrocławiu

Michał Cessanis wybrał się na spacer po Wrocławiu. Co znajduje się w Hydropolis: Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. O szczegółach powiedział Tomasz Czerski. Co w Kolejkowie zbudowano z pierników? Jak wygląda świąteczny jarmark?

Rajdowe święto w stolicy

Dorota Gardias wybrała się na Rajd Barbórka, gdzie po torze jeździły odrestaurowane samochody. Opowiedzieli o nich dziennikarze z TVN Turbo. A jaka dziś będzie pogoda?

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki

Tegoroczna edycja plebiscytu "France Fotball" wciąż budzi wielkie emocje. Złotą Piłkę dostał Leo Messi, a nie Robert Lewandowski, który zajął drugie miejsce w rankingu. Co piszą na ten temat gazety we Francji, w Wielkiej Brytanii i Niemczech? – Leo Messi przeszedł do historii, siedem Złotych Piłek to rekord – powiedziała dziennikarka Anna Kowalska. – Brytyjczycy są raczej sercem z Robertem Lewandowskim – zaznaczyła dziennikarka Anna Senkara. W jaki sposób jest wykonywana statuetka? Jak jedna z brytyjskich gazet oceniła całą galę rozdania nagród?