Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

W sobotę tancerz z Kielc Tomasz Barański obchodzi 40-te urodziny, ale okazji do świętowania jest więcej, ponieważ tego dnia premierę będzie miał jego film „3/T”. O tej produkcji, w całości poświęconej pasji do tańca, marzył od dawna, i sam podjął się jej realizacji. Swoimi sukcesami podzielił się w „Dzień Dobry TVN”. Towarzyszyła mu również dawna partnerka taneczna Edyta Herbuś.

Z wizytą u Justyny i Jakuba Przygońskich. Jak wygląda ich dom?

Justyna Przygońska jest współzałożycielką jednej z najprężniej działającej marki odzieżowej w Polsce. Prywatnie żona kierowcy rajdowego Jakuba Przygońskiego i mama Niny i Alinki. Jak wygląda wnętrze ich rodzinnego domu i codzienne życie? O tym małżeństwo opowiedziało w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem.

Sebastian Olma i jego świąteczna kuchnia pełna maku

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przygotował świąteczne dania z makiem w roli głównej. Jak zrobić kutię i roladę makową?

Ubrania dla zwierząt. Jakie wybrać dla psa, a jakie dla kota?

Wiele psów marznie w niskich temperaturach. Koniecznością jest wtedy wyposażenie naszego pupila w ochronne ubranie. Jakie warto wybrać? Jak przekonać upartego psa do jego noszenia? Swoimi uwagami w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się behawiorystka Sonia Maciuszek.