Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Dlaczego włosy się przetłuszczają?

Trycholog Anna Kuznetsova powiedziała w „Dzień Dobry TVN” o powodach przetłuszczania się włosów. – Pod naszą skórą znajdują się gruczoły łojowe, które produkują łój na powierzchni skóry głowy, a on stanowi ochronną funkcję – zaznaczyła. Kiedy przetłuszczające się włosy oznaczają chorobę?

Jan „W stroju Adama”

W kolejnym odcinku cyklu „W stroju Adama” stylista Adam Chowański pomógł w zmianie stylu panu Janowi. Jakie kolory są dla niego najlepsze? Jakie stylizacje wybrał Chowański?

Do czego i jak nosić golf?

Ewelina Rydzyńska wyjaśniła, kto może, a kto nie może nosić golfów. Do jakich stylizacji pasuje? Stylistka powiedziała też, jak nosić golf oversize.

Niezwykły Pałac Kultury

Dziennikarka Dorota Wellman spotkała się z Markiem Haisigem, właścicielem pałacu w Gorzanowie. Co skłoniło go do kupna pałacu? – Każdy próbuje sobie coś udowodnić – powiedział. – Kupiłem sobie pałac, żeby udowodnić, że można odbudować w dzisiejszych czasach pałac – dodał. Co zostało zachowane z oryginalnych zdobień? Czy budynek będzie dostępny do zwiedzania?

Jak ułatwić sobie sprzątanie?

Ula Chincz zdradziła sposoby na to, jak można ułatwić sobie sprzątanie. Jak poradzić sobie z zapachem octu, który jest używany do czyszczenia? Chincz zaprezentowała też, jak szybko umyć podłogę. A kto zjadł kotleta prowadzącemu Marcinowi Prokopowi?