Dzień Dobry TVN

sezon 37

Dzień Dobry TVN

Paulina Mierzejewska, Agata Rubik i Marta Lech-Maciejewska rozmawiały o tym, jak znaleźć nianię idealną. Na co zwrócić uwagę?

Dziennikarskie śledztwo reporterów „Superwizjera” TVN

Patryk Szczepaniak to dziennikarz i współautor reportażu „Szlak migracyjny Turcja – Białoruś – Polska”. Pokazano w nim, że to, co teraz dzieje przy granicy białorusko-polskiej miało miejsce już dużo wcześniej. – Nam się udało pokazać kulisy całego biznesu, który dzieje za tym – powiedział Szczepaniak. Co odkryli w Turcji? Kto przewozi migrantów?

Kajakowy freestyle z mistrzowską parą

Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki pokazali swoje umiejętności freestyle’u na kajakach. A jak poradziła sobie Diana Kautz? Prezenterka opowiedziała też o dzisiejszej prognozie pogody.

Metamorfoza uśmiechu Agnieszki

Agnieszka Żelazna to pacjentka Malo Clinic Warsaw. Od 20 lat nie ma zębów w szczęce. Jaki zaieg przeprowadził chirurg Armando Lopes? Pani Agnieszka była gościem w studiu „Dzień Dobry TVN”. Jak czuje się z nowymi zębami?

Potrawy o obniżonej zawartości węglowodanów

W kuchni programu Natalia Szymaniec i Piotr Szłamas przygotowywali dania o obniżonej zawartości węglowodanów. Jak zrobić kremowy sernik?

Kombi w piosence „Jeszcze wszystko przed nami”

Na scenie programu wystąpił zespół Kombi. Muzycy wykonali piosenkę „Jeszcze wszystko przed nami”.