Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Joanna Jędrzejak ma za sobą intensywny rok. Czas świąteczny jest dla niej okazją do odpoczynku i zebrania myśli. Jakie ma plany na kolejny rok kariery? Gdzie spędzi Święta Bożego Narodzenia? Na te pytania odpowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Daria Ładocha i jej zupy na świąteczny stół

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowała pyszne zupy na świąteczny stół. Jak zrobić zupę rybną z łososiem i dorszem?

Jak rozpoznać czy dziecko jest niejadkiem?

Przysłowiowy „Tadek niejadek” to koszmar niejednego rodzica, ale na szczęście większość dzieci sprawiających problemy z tego wyrasta. Inaczej jest jednak w przypadku neofobii żywieniowej. O tym, jak rozpoznać, czy dziecko jest niejadkiem w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała neurologopeda Ewa Winnicka.

„Odpicowane mieszkanie” – poremontowy szyk

Aneta i Paweł Kowalscy przeprowadzili się pod Warszawę i tam wyremontowali mieszkanie. Postawili na fantazyjne dodatki i wiele kolorów. Tuż po renowacji odwiedziła ich Katarzyna Jaroszyńska. Jakie wnętrzarskie rozwiązania ją zainteresowały?

Gadżety dla psów i kotów, które upiększą mieszkanie

Gadżety dla zwierząt domowych wcale nie muszą kłócić się z wystrojem mieszkania. Które z nich upiększą wnętrza? Swoimi propozycjami w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się specjalistka Ewa Mierzejewska.