Dzień Dobry TVN

sezon 37

Dzień Dobry TVN

Projekt Osiedle Sitowie to miejsce, w którym aktywowane są osoby wykluczone społecznie. Mieszkańcy uczą się tu samodzielnego życia. – Dostaliśmy bezpieczny dach nad głową, wsparcie opiekunów, wsparcie psychologa – powiedziała Patrycja Długosz, była mieszkanka osiedla Sitowie. Jak wygląda terapia przez ogród?

Czy nowe przepisy pomagają ofiarom przemocy domowej?

Opowiedzieli o tym Renata Durda, kierowniczka "Niebieskiej Linii" oraz insp. dr Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji. - Policjant na podstawie arkuszu ryzyka ocenia, czy jest zagrożone życie i zdrowie, wydaje na miejscu nakaz opuszczenia miejsca przez oprawcę – powiedział Ciarka. – Nie może wrócić do tego miejsca przez czternaście dni – dodał. – Bardzo się cieszymy, że udało się wprowadzić to w życie i to działa – zaznaczyła Durda. Co dzieje się przez czternaście dni nieobecności oprawcy w domu?

Najlepsze przepisy na zimowe kawy

Matteo Brunetti zdradził przepisy na zimowe kawy. A co słodkiego do tego?

Ciepły sweter na zimę - jak wybrać?

Basia Chrabołowska doradziła, jaki sweter wybrać, aby nie był „gryzący”. – Bardzo polecam w inwestowanie w jakość – powiedziała. – Wełny nie można za często prać – zaznaczyła. Jak zatem zadbać o czystość naszego swetra? Lepszy sweter z wełny alpaki czy owcy?