Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

„Our voice / Nasz głos” to wspólny protest song Anity Lipnickiej i Moriah Woods. Do projektu dołączyło wiele kobiet ze świata show-biznesu, m.in. Aleksandra Domańska, Jagna Niedzielska, Gabi Drzewiecka, Anna Dereszowska czy Sonia Bohosiewicz. Utwór wyraża nadzieje wielu kobiet, że ich głosy w końcu zostaną usłyszane.

Białoruska fotoreporterka, która tworzy zdjęcia – symbole

Nadia Buzhan jest fotoreporterką i dokumentalistką, której zdjęcia stały się symbolem protestów na Białorusi. – Mnie zatrzymali dwa razy. Nigdy nie wiesz, czy na wolność wyjdziesz jeszcze tego wieczora – powiedziała.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na dziś.

9 dni do świąt w kuchni

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał, jak wcześniej przygotować dania na święta. Jak zrobić krokiety z kaszą gryczaną?

Jaką biżuterię wybrać do stylizacji świątecznych?

Co założyć na wieczerzę wigilijną, by zaprezentować się z klasą? Jaką biżuterię dobrać? – Zazwyczaj, jak były takie normalne święta powiedziałabym: delikatniej. Ale teraz wszyscy jesteśmy spragnieni tego, żeby się w końcu wystroić, więc wystrójmy się i niech będzie na bogato. Niech się błyszczy! - powiedziała stylistka Marta Pożarlik.

Janek Straczyk w piosence „Bezpieczny ląd”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpił Janek Starczyk w piosence „Bezpieczny ląd”.