Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Emocjonalne spotkania z Joanną Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz pojawiła się na spotkaniu "Era Nowych Kobiet". Rozmawiała z kobietami m.in. o samotności, samoakceptacji i rozpadających się związkach. - Kiedy wciskasz ludziom kit, oni przestają ci ufać. Kobiety czują, że ja przeszłam bardzo długą drogę. Byłam mamą trójki dzieci, jednocześnie studentką, byłam rozwódką, potem budowałam swoje życie od nowa - wyjaśniła. W rozmowie z Barbarą Pasek projektantka opowiedziała o swojej karierze i życiowych zawirowaniach.

Co nowego w show-biznesie?

Barbara Pasek opowiedziała o najnowszych show-biznesowych informacjach. Dlaczego Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu? Dziennikarka zdradziła również, w jakiej akcji wspólnie wzięły udział: Anna Lewandowska i Karolina Ferenstein-Kraśko oraz, jaką świąteczną piosenkę na swoim Instagramie wykonała Aleksandra Domańska.

Wegańskie święta Marty Dymek, czyli Wigilia bez karpia

Marta Dymek to najbardziej znana wegańska blogerka. Jak obchodzi bezmięsną Wigilię? Autorka bloga „Jadłonomia” pokazała swoje przepisy na świąteczne potrawy. Jak przygotować wegański bigos czy śledzie po kaszubsku? Marta Dymek wyjaśniła również, co można podać na świąteczne śniadanie. – Pasztet to coś, co łączy przy stole wszystkich – zdradziła. Co zaproponowała na deser?

Andrzej Polan i jego przepis na kotlet mielony

W kuchni Andrzej Polan pokazał swój ulubiony przepis na idealne kolety mielone. Jakiego mięsa używa? Dlaczego do masy nie dodaje białek? – Białko za mocno ścina, ja lubię jak jest miękki i puszysty mielony – wyjaśnił. Kucharz zdradził również swoje triki na soczysty kotlet.