Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Kryzys wieku średniego często dopada mężczyzn i prowokuje do podejmowania ryzykownych decyzji. Wielu z nich decyduje się zostawić swoje dotychczasowe partnerki. Co jest tego powodem? O tym zjawisku w „Dzień Dobry VN” opowiedział seksuolog Andrzej Gryżewski.

Czym żyje Londyn?

Prosto z ulic zimowego Londynu Anna Senkara zdradziła najnowsze informacje, którymi żyje Wielka Brytania. Opowiedziała między innymi o świętach w rodzinie królewskiej i relacjach dworu z Meghan i Harrym.

Kuroniowie i ich wegetariańska kuchnia

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Jan i Aneta Kuroniowie przygotowali wegetariańskie dania i ich mięsne odpowiedniki. Jak zrobić wegańskie leczo w kajzerce?

Andrzej Żylak - dla niego świat jest bardziej kolorowy

Andrzej Żylak zgromadził ponad 1000 koszul, 360 krawatów, 195 poszetek, a butów nie potrafi zliczyć. W domu ma 5 luster, do garderoby zagląda codziennie. Lubi się kolorowo ubierać, a największą uwagę zwraca na dodatki. Kiedy zaczęła się jego zabawa z modą? O swojej pasji opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Jonatan Kilczewski i jego sposoby na ogrzanie mieszkania

Zimą warto zadbać o ciepło w domu. Jakie kaloryfery są warte uwagi? Jakimi innymi sposobami można dogrzać mieszkanie? Swoje propozycje w „Dzień Dobry TVN” zaprezentował architekt wnętrz Jonatan Kilczewski.