Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Częste wizyty z dzieckiem u lekarza – zapobieganie czy nadopiekuńczość?

W sezonie zimowym rodzice często wybierają się ze swoimi dziećmi do lekarza. W którym momencie dbanie o zdrowie dziecka zamienia się w nadopiekuńczość? O tym zjawisku opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” pediatra Dawid Ciemięga i psychiatra Maja Herman. – U niemowlaka gorączka czy katar zawsze jest objawem, który niepokoi rodzica i niepokoi też lekarza – wyjaśnił lekarz.

Odpicowane mieszkanie – w bieszczadzkiej kuźni

Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Agnieszkę i Filipa Pasków w ich domu w Bieszczadach. Jak wygląda w środku? Czym para zajmuje się na co dzień? Małżeństwo zaprezentowało swoje ulubione elementy wystroju domu. Jak wyglądał jego remont?

Jakie blaty wybrać do kuchni?

Ewa Mierzejewska w studiu „Dzień Dobry TVN” przedstawiła siedem rodzajów materiałów, z których można wykonać kuchenny blat. Które blaty są teraz najmodniejsze, a które są najtrwalsze? – Laminaty mają to do siebie, że są naprawdę bardzo odporne – wyjaśniła.

Ćwiczenia, które pomogą zrzucić brzuszek

W programie Qczaj ćwiczył z Malwiną Bolwińską, która jest mamą trójki dzieci. Zgłosiła się do trenera ponieważ po ciążach nastąpiło u niej rozejście się mięśni prostych brzucha. Jak w takim przypadku powinien wyglądać zestaw ćwiczeń? Qczaj zaprezentował idealny trening na zrzucenie nadmiaru tłuszczu z brzucha.