Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Nowy rok – nowa dieta. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha przygotował smaczne i zdrowe menu na cały dzień. Jak zrobić faszerowane jajka na śniadanie?

Kolarstwo ma zapisane w genach

Marta Jaskulska jest jedną z najbardziej utalentowanych kolarek w naszym kraju. Wielokrotnie stawała na podium mistrzostw Polski, a kilka miesięcy temu zdobyła brązowy medal na młodzieżowych mistrzostwach Europy. – Widać, że ona lubi, to co robi. To jest chyba najważniejsze, bo jeśli człowiek ma pasję i za tym pójdzie praca, to później są efekty – powiedział Czesław Lang, kolarz i wicemistrz olimpijski.

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz przedstawiła wiadomości z kraju i świata.

Keith Urban – rodzinne życie gwiazdy country

Keith Urban jest gwiazdorem muzyki country I laureatem nagrody Grammy, a prywatnie mężem aktorki Nicole Kidman. Niedawno ukazał się jego nowy album, który został doceniony przez krytyków i fanów na całym świecie. O muzyce, rodzinie i uzależnieniu opowiedział w rozmowie z Gabi Drzewiecką.

Nicole Kidman i jej pozycja w świecie gwiazd

Kiedy Nicole Kidman rozstała się z Tomem Cruisem, jej kariera nabrała tempa, a aktorka osiągała największe sukcesy. Niedawno można było zobaczyć ją w produkcjach takich, jak „Wielkie Kłamstewka” czy „Od nowa”. O sekretach z życia Nicole Kidman opowiedział recenzent i krytyk filmowy Łukasz Muszyński.