Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Andrzej Bargiel dwa lata temu zjechał na nartach bez tlenu z K2. Jego dalsze plany pokrzyżowała epidemia koronawirusa – sportowiec sam również przeszedł chorobę. Obecnie szykuje się na kolejny sezon narciarski. Swoje przygotowania pokazał w „Dzień Dobry TVN”. W górach towarzyszył mu Staszek Karpiel-Bułecka.

Dlaczego warto odchudzać się wraz z partnerem?

Dieta jest bardziej efektywna, jeśli przestrzega się jej z partnerem. Tak wykazały badania naukowców z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Amsterdamie. Okazuje się, że osoby, którym partner towarzyszył w zmianie trybu życia, osiągają większe sukcesy. Dlaczego tak jest? Swoimi obserwacjami w „Dzień Dobry TVN” podzieliły się aktywne fizycznie pary: Agata Dąbrowska z partnerem Piotrem Włazińskim i Bartek Paluch z partnerką Ewą Trusewicz.

Jak spakować prezenty świąteczne?

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Pakowanie prezentów świątecznych potrafi jednak niektórych doprowadzić do szewskiej pasji. Jak zrobić to umiejętnie i efektownie? Swoimi sposobami w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się Agnieszka Kałuża.

Najbardziej wpływowe koty świata

Koty to najlepsi przyjaciele niejednego człowieka. Wiele kotów służyło znanym i kochanym postaciom historycznym jako towarzysze życia. O najbardziej znanych puchatych czworonogach w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała historyczka Agnieszka Jankowiak-Maik.