Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Na początku stycznia tego roku ogień strawił Zagrodę Per-Zoo w Pieńkach, prowadzoną z pasją i zaangażowaniem przez Joannę i Romana Personów. To wielka tragedia nie tylko dla nich, ale także dla dzieci, które w zoo mogły zdobywać wiedzę o zwierzętach, roślinach i otaczającym nas świecie. Jak można wesprzeć odbudowę tego miejsca? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli właściciele.

Paweł Janysz i jego przyjaciółka świnka

Paweł Janysz jest właścicielem świnki, z którą mieszka w swoim pokoju. Zwierzę pomaga mu w walce ze złożoną wadą serca i płuc. Jak zaczęła się ich przyjaźń? O tym chłopiec wraz ze swoją mamą opowiedzieli w programie.

Frytki w wykonaniu Michała Lachura

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Michał Lachur przygotował zdrowe frytki z różnych warzyw. Jaką panierkę zaproponował do frytek z cukinii?

Jennifer Schroeder – złota pianistka

Jennifer Schroeder to pianistka ze Starogardu Gdańskiego, która wygrała 29. Międzynarodowy Konkurs Młodych Muzyków „Città di Barletta” we Włoszech. Jak zaczęła się jej przygoda z muzyką? Jakie trudności napotkała po drodze? W studiu programu zaprezentowała swoje umiejętności.