Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Dzieci w filmach i reklamach

Jak wygląda praca dzieci w filmach i reklamach? – Zdarza się, że to rodzic wyraża większą chęć niż dziecko – powiedział w „Dzień Dobry TVN” Rafał Litwiński, właściciel dziecięcej agencji modelingowej. – Udział dziecka w reklamie ma wiele pozytywnych aspektów, przede wszystkim dziecko nabiera pewności siebie, staje się bardziej przebojowe, uczy się samodyscypliny – zaznaczyła Anna Jakiesz-Błasiak, mama 7-letniego Antka.

Kiedy tata wariuje na punkcie córki

Kierowca rajdowy i ojciec trzech córek Krzysztof Hołowczyc oraz dziennikarz i ojciec dwóch córek i syna Krzysztof Skórzyński rozmawiali na temat relacji ojciec-córka. - Ta miłość się zmienia w zależności od wieku dzieci – powiedziała Dorota Maciejec. – Musimy podążać za dziećmi i ich potrzebami – dodała psycholog. Jak ojcowie rozpieszczają swoje córki?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody ze słonecznego i zaśnieżonego Zakopanego. Jakie temperatury są prognozowane na dzisiaj?

Co ugotować z kalafiora?

Daria Ładocha przygotowywała w kuchni „Dzień Dobry TVN” dania z kalafiorem w roli głównej. Jaki jest przepis na pastę kalafiorową z czosnkiem i pietruszką?

Fakty TVN – co przyniesie dzień?

Maciej Mazur opowiedział o najnowszych wydarzeniach z kraju.