Dzień Dobry TVN

sezon 37

Dzień Dobry TVN

ks. Jan Buras to polski duchowny katolicki, który mieszka na Wołyniu. Prowadzi tam Centrum Integracji, które jest miejsce spotkań Polaków i Ukraińców. Organizuje też turnusy wakacyjne dla młodzieży. – Nie tylko katolicy, są też prawosławni, protestanci, muzułmanie – powiedział w „Dzień Dobry TVN”. Czym ks. Buras jeszcze się zajmuje?

Pomaga uchodźcom na granicy

Katarzyna Błażejewska-Stuhr opowiedziała o pomocy uchodźcom na granicy polsko-białoruskiej. Kto jej towarzyszył? Jak wygląda bezpośrednia pomoc aktywistów?

ARS LATRANS

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Jaka jest ich płyta „Sztuka Miłości”?

Sting – 70-latek, który czuje się jakby miał 14 lat

Utwory Stinga podbijają światowe listy przebojów od kilku dekad. Zdobył też 17 nagród Emmy. A w tym roku skończył 70 lat. Czy dla niego to tylko liczba? – Czuję się jakbym miał 14 lat, nie czuję się jak siedemdziesięciolatek, ale mam nadzieję, że posiadam mądrość człowieka w tym wieku – powiedział. Czy to prawda, że zaczyna swój dzień od pływania w zimnej wodzie? Czy muzyka może kształtować w ludziach postrzeganie świata? W Paryżu z artystą spotkała się z nim Anna Kalczyńska z „Dzień Dobry TVN”.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu

Rusza 11. edycja nagrody Polskiej Rady Biznesu. Gośćmi programu byli Prezes Polskiej Rady Biznesu Wojciech Kostrzewa i Przewodniczący Kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu Krzysztof Kulig. Kto może zgłaszać kandydatów do nagrody?