Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

O czym mogą świadczyć zawroty głowy?

Zawroty głowy zawsze są powodem do niepokoju. Często mogą być objawem poważnych chorób. O czym mogą świadczyć? W „Dzień Dobry TVN” neurolog Ałbena Grabowska wyjaśniła, jakie mogą być przyczyny – Są to najczęstsze objawy neurologiczne, obok bólu głowy – stwierdziła specjalistka.

Projekt Zima w Karpaczu

Karpacz, leżący u stóp Karkonoszy, co roku przyciąga wielu turystów. To jeden z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych w Polsce, który zachwyca krajobrazami. Amatorzy narciarstwa też nie mają na co narzekać. – Nasz wyciąg jest najnowocześniejszy tutaj w okolicy – opowiedziała Noemi Kościsz. Jakie atrakcje czekają na wczasowiczów w tych regionach?

Przegląd prasy Wojciecha Bojanowskiego

W programie Wojciech Bojanowski wraz z prowadzącymi przejrzał krajową prasę. Jakie tematy pojawiły się na okładkach gazet?

Hołd Pruski zdekodowany

Hołd pruski to olejny obraz autorstwa wybitnego malarza Jana Matejki. Przedstawia on hołd pruski złożony przez ostatniego wielkiego mistrza zakonu krzyżackiego. Jednak w obrazie jest ukryta symbolika. O tajemnicach namalowanych na płótnie opowiedział Andrzej Betlej, dyrektor Muzeum Narodowego w Krakowie.