Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Piotr Cugowski opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o swojej solowej karierze. Powiedział też o zawieszeniu pracy zespołu Bracia. - Po dwudziestu latach pracy z zespołem, więc przychodzi naturalny moment, że trzeba wziąć oddech - wyjaśnił.

Uroczystości noblowskie

Dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska opowiedziała o uroczystości noblowskiej w Sztokholmie, gdzie 10 grudnia Olga Tokarczuk otrzyma nagrodę Nobla z dziedziny literatury. Jakie wydarzenia towarzyszą tej uroczystości?

Kulisy ceremonii Nagrody Nobla

Prezes Fundacji Wisławy Szymborskiej Michał Rusinek zdradził kulisy ceremonii wręczania Nagrody Nobla. Jak wyglądają przygotowania do ceremonii? Jaką radę miał dla polskiej noblistki Olgi Tokarczuk?

Vincent Cassel w nowym filmie „Nadzwyczajni”

Aktor Vincent Cassel zagrał w filmie "Nadzwyczajni", którego reżyserem jest Olivier Nakache. To historia ośrodka dla ludzi z autyzmem, gdzie obok aktorów pojawiają się osoby, które na co dzień zmagają się z tym zaburzeniem. - Ten film powinien obejrzeć każdy, żeby dowidzieć się więcej o autyzmie - zaznaczył Cassel. Jakich polskich twórców filmowych cenią?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Pierniczki – zabawa z dziećmi w kuchni

Sylwia Ładyga zdradziła w kuchni programu przepisy na pierniki. Jak zrobić piernik z żurawiną?

Marta Nieradkiewicz i Janusz Gajos o filmie "Solid Gold"

Marta Nieradkiewicz i Janusz Gajos opowiedzieli o filmie "Solid Gold". - Ta warstwa przygotowania fizycznego była potężnym wyzwaniem - zdradziła aktorka.