Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Sylwia Ładyga przygotowywała w kuchni "Dzień Dobry TVN" pierniki. Jak zrobić dobre ciasto na pierniczki?

Joanna Krupa – świeżo upieczona mama

Joanna Krupa opowiedziała o urokach macierzyństwa. Do kogo jest podobna? - Dużo ludzi mówi, że jest podobna do Douglasa - zdradziła modelka. - Marzyłam, żeby była blondynką i widać, że powoli jej włosy robią się w blond, oczka idą w kolor niebieski - powiedziała. - Żyję dla niej, jest moim aniołkiem - zaznaczyła. Jak wyglądał poród? Jak mama Krupy odnalazła się w roli babci? - Mama jest zakochana po uszy - wyjaśniła.

Pierwszy wnuk w rodzinie

Dziennikarka Małgorzata Niezabitowska i propagatorka zdrowego stylu życia Mariola Bojarska-Ferenc opowiedziały o swoim doświadczeniu bycia babciami. - Jestem taka nietypową babcią, co robi szpagat, co nagrywa telefonem i bawimy się w telewizję - powiedziała Bojarska-Ferenc. Dlaczego Niezabitowska prowadziła pamiętnik wnuka? Czy babcie i dziadkowie są od tego, żeby rozpieszczać?

„Podaruj misia temu, kogo kochasz”

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dzisiaj pogoda w Polsce.

Matejko na aukcji dzieł sztuki

Iwona Buchner opowiedziała o aukcji obrazu Jana Matejko. Jakie dzieło zaprezentowała w studiu programu? - W 1855 roku namalował młodego Wita Stwosza rzeźbiarza - powiedziała. - Jest też cudowna Olga Boznańska - zdradziła Buchner. Jaki obraz artystki został wystawiony na aukcję?