Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Grudzień to okres największych aukcji dzieł sztuki w Polsce. 8 grudnia na aukcji Domu Aukcyjnego Polswiss Art pojawi się aż 105 dzieł sztuki. Obrazy jakich malarzy będzie można wylicytować? W jaki sposób dom aukcyjny pomaga w walce z koronawirusem? O tym w programie opowiedziały: Prezes Domu Aukcyjnego Iwona Buchner-Grzesiak oraz prof. dr hab. n. med. Katarzyna Życińska ze szpitala MSWiA.

Ruben Limardo - mistrz olimpijski dostawcą jedzenia

Ruben Limardo to jeden z najlepszych szermierzy na świecie. W 2012 roku zdobył złoty medal olimpijski w Londynie. W Wenezueli jest prawdziwą gwiazdą - otrzymał nawet odznaczenie od prezydenta. Mieszka jednak w Łodzi i pracuje jako dostawca jedzenia. O swojej sławie i życiu codziennym opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Polscy szpadziści w drodze do Tokio

Polscy szpadziści mieli wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio na przełomie lipca i sierpnia. Koronawirus pokrzyżował jednak wszystkim sportowe plany. Jak wyglądają ich przygotowania do zapowiedzianych mistrzostw? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli: szpadzistka Aleksandra Zamachowska i jej trener Radosław Zawrotniak.