Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Dzięki niemu dziecko zawsze odbierze telefon. Nick Herbert to twórca aplikacji internetowej, z którym rozmawiał reporter „Dzień Dobry TVN” Michał Malinowski. – Stworzyłem aplikację przez, którą wysyłałem wiadomości, aplikacja przejmowała kontrolę nad jego telefonem i wyświetlała komunika na całym ekranie, do momentu gdy mój syn nie nacisnął odpowiedniego przycisku – powiedział Herbert. Dla kogo jeszcze może być pomocna ta aplikacja?

Czy możemy sprawdzać telefon dziecka?

Rozmawiali o tym mama szóstki dzieci Sylwia Anderson, ekspert ds. bezpieczeństwa w sieci Piotr Konieczny oraz adwokat Jacek Kosiński. – Wydaje mi się, że są inne sposoby na to, żeby je chronić, rozmową, kontrolowaniem czasu – powiedziała Anderson. – Nie muszę wszystkiego wiedzieć, jeżeli niepokoiłabym się, że moje dzieci zaczynają się zachowywać w sposób, który wzbudza lęk, to zaczęłabym z nimi rozmawiać – dodała. Jakie aplikacje mogą zabezpieczyć telefon dziecka?

A w piątek… frytki!

Michał Lachur przygotowywał w kuchni programu frytki. Jak zrobić, żeby miały mniej kalorii?

Autorski przegląd prasy Jana Wróbla

Co w dzisiejszej prasie? Opowiedział o tym Jan Wróbel.

Brexit oczami Polaków

Dziennikarka Anna Senkara opowiedziała o Brexitcie. – To bardzo dotyka Polaków – powiedziała. – Cały czas nie mamy zagwarantowanej pełni praw po Brexitcie – dodała. Na czym będzie polegał okres przejściowy? A co powiedzieli Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii?