Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Jaki jest Wodnik i kto jest dla niego idealnym partnerem?

Znak zodiaku wodnik to nietypowe połączenie dwóch przeciwieństw. Z natury jest bardzo niestabilny, ale jednocześnie nie cierpi zmian. Dzięki temu dogadają się z nim specyficzne znaki zodiaku. Wodnik nie lubi rutyny i szybko się nudzi. Jakie są inne cechy wodnika? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała astrolog Mirosława Krogulska.

Małgorzata Koszela-Żarska – Polka w konkursie Miss Generation

Małgorzata Koszela-Żarska to instruktorka fitness i nauczycielka w polskiej szkole pod Londynem. Jest mamą czwórki dzieci. Niedawno dostała się do finału konkursu Miss Generation dla kobiet w wieku 25-50 lat. Dlaczego zdecydowała się wziąć w nim udział? Finalistka opowiedziała o swojej karierze i życiu rodzinnym. Co o jej debiucie w konkursie Miss Generation sądzą najbliżsi? – Gosia ma super ciało, ma młody wygląd – wyjaśniła przyjaciółka Martyna Zalewska.

Ranni pod lawiną w Zakopanem

W okolicach szczytu Rysy zeszła potężna lawina. Porwała ze sobą aż pięć osób. Jak wyglądała akcja ratunkowa? W jakim stanie są turyści? Na te i wiele innych pytań, w rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem, odpowiedział zastępca naczelnika TOPR Edward Lichota. – Trzy osoby są w ciężkim stanie – wyjaśnił.

Co ugotować z kalafiora? Daria Ładocha w kuchni

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha pokazała, jak zachęcić dzieci do jedzenia kalafiora. Jakie dania zaproponowała? – Kalafior to taki biedny, niepokolorowany brokuł – wyjaśniła.