Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Jestem mężczyzną i chcę być piękny!

Mężczyźni coraz częściej odwiedzają gabinety medycyny estetycznej i salony kosmetyczne. Jakie zabiegi wykonują? – Miałem wykonane zabiegi botoks i mezoterapię – powiedział w „Dzień Dobry TVN”  Paweł Sarda, który korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. – Przede wszystkim dla lepszego samopoczucia i z racji tego, że zajmuję się fotomodelingiem – dodał. - Mężczyzna jest bardzo fajnym pacjentem w gabinecie, bo to jest pacjent, który jest zdecydowany, konkretny – zaznaczyła dr Małgorzata Ornatowska, lekarz medycyny estetycznej.

Jak mężczyźni dbają o swój wygląd?

Na temat dbania o swój wygląd rozmawiali aktor i prezenter Ryszard Rembiszewski, wizażysta Władek Klimczuk oraz socjolog Tomasz Sobierajski. – Jeśli pracuję twarzą, to muszę o tę twarz dbać, kamera wszystko wychwytuje – powiedział Rembiszewski. Jak dba o swoją cerę? Klimczuk wyjaśnił, w jakich sytuacjach mężczyźni decydują się na makijaż.

Jak będę duży, zostanę…

Filip Chajzer zapytał dzieci, kim chciałyby zostać. Okazuje się, że zawody takie, jak policjant, strażak i kosmonauta są passé. Skąd pomysł na zostanie bankierem lub osobą, która myje okna na wieżowcach w Dubaju?

Subiektywny przegląd prasy Rafała Paczesia

Komik Rafał Pacześ opowiedział, co znalazło się w dzisiejszej prasie. Które artykuły zwróciły jego uwagę?