Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

Monika Szczepanik kiedyś sama potrzebowała pomocy, a dzisiaj pomaga innym. Obecnie udziela się jako Koordynator Regionalny Akademii Przyszłości i wolontariusz Szlachetnej Paczki. O swojej chęci niesienia pomocy opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Jak wyglądało jej dzieciństwo?

Dom Ronalda McDonalda. W jaki sposób służy potrzebującym?

Kinga Burzyńska zajrzała do środka powstającego w Warszawie Domu Ronalda McDonalda, by sprawdzić czemu będzie służył. Druga taka placówka w Polsce, zlokalizowana przy WUM w Warszawie, już w przyszłym roku otworzy swoje progi przed rodzicami chorych dzieci. O jej działalności w rozmowie z dziennikarką opowiedziały: wokalistka Natalia Kukulska i prezes fundacji Katarzyna Nowakowska.

Dorota Gardias i królestwo świątecznych szopek

Dorota Gardias wybrała się do Krakowa, by podziwiać piękne szopki biorące udział w Konkursie Szopek Krakowskich. Jak w tym roku będzie wyglądał? Przy okazji podzieliła się również prognozą pogody na weekend.

Jak rozpoznać produkty BIO?

Od pewnego czasu bardzo modne stało się jedzenie naturalnej żywności. Na sklepowych półkach znajdziemy coraz więcej produktów oznaczonych jako "bio", "eko" i "fit". Jak rozpoznać prawdziwe produkty BIO? Jaki certyfikat powinny posiadać? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Katarzyna Bosacka.