Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Michał Nobis z „Dzień Dobry TVN” odwiedził sklep, w którym nie ma kasjerów, nie ma ochroniarzy, a klient sam otwiera drzwi za pomocą telefonu. Pierwsze całodobowe sklepy samoobsługowe zostały otwarte w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Jak wyglądają zakupy? Dla porównania reporter wybrał się na zakupy na bazar.

Jaki zawód wybrać, by być potrzebnym?

Marek Zuber opowiedział, jakie zawody zapewnią pracę w przyszłości. – Zawody przyszłości nie bardzo się zmieniły w ostatnich latach – powiedział ekonomista. – Te zawody to: informatyk, elektronik, elektrotechnik, ale także technicy – zaznaczył. Jakie zawody ponownie są popularne?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się do Białki Tatrzańskiej skąd opowiadał o prognozie pogody.

Ceperka na Podhalu

Paulina Krupińska-Karpiel zaprosiła na Podhale dziennikarkę Barbarę Pasek. – Mieszkam w Warszawie, ale bardzo chciałabym tutaj zamieszkać – powiedziała modelka. Czy przyjmuje tradycje góralskie? – Mam szacunek do tej kultury i tej odrębności, dalej jestem tutaj trochę gościem – zaznaczyła. Czy rodzina jej męża ją zaakceptowała? – Od razu nam się spodobało, pasuje do nas – powiedziała Zofia Karpiel-Bułecka. Kogo odwiedziły?

Plotki ze świata show-biznesu

Dziennikarka Barbara Pasek opowiedziała, co wydarzyło się w życiu gwiazd. Czy Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka? Kto wystąpił z Jennifer Lopez na Super Bowl?

Czy gwiazdy też mają kompleksy?

Barbara Pasek zapytała gwiazdy o ich kompleksy. – Są trochę dobre, bo uczą nas pokory, bo uczą nas, że jesteśmy ludźmi – powiedział Jakub Kucner, Mister Polski 2017. Jak instagram zakłamuje rzeczywistość?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się do Białki Tatrzańskiej skąd opowiadał o prognozie pogody.

Dziś Dzień Iluzjonisty

Iluzjonista Y pokazał w studiu programu kilka magicznych sztuczek. Czy udało mu się sprawić, że z dłoni Piotra Kraśki zniknęła moneta?