Dzień Dobry TVN

sezon 26

Dzień Dobry TVN

We wczorajszym specjalnym wydaniu „Milionerów” Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski walczyli o pieniądze dla Fundacji TVN. Przy jednym z pytań zadeklarowali, że jeśli ich odpowiedź będzie poprawna, to zrobią sobie tatuaż z henny. Czy  dotrzymali obietnicy?

W świątecznym miasteczku

Bartek Jędrzejak przestawił dzisiejszą prognozę pogody prosto ze świątecznego miasteczka w Aninie. Jakie temperatury nas czekają?

Podatek za psa

Reporterka „Dzień Dobry TVN” Dagmara Piekarczuk wybrała się dziś do Piekar Śląskich, gdzie rozmawiała z Anitą Chromy, inspektorem Ogólnopolskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Animals o podatku za posiadanie psa. Gdzie możemy sprawdzić, czy jesteśmy zobowiązani uiścić taką opłatę?

Pytanie od widza. Maseczki a kontrola drogowa

Adwokat Eliza Kuna odpowiedziała dziś na pytanie widza, dotyczące zakładania maseczki podczas kontroli drogowej. Czy otwierając okno w aucie, w trakcie rozmowy z funkcjonariuszem policji, musimy mieć osłoniętą twarz?

Jak będą przebiegać szczepienia na COVID-19?

W lutym mają ruszyć pierwsze w Polsce szczepienia na COVID-19. Kto w pierwszej kolejności otrzyma szczepionkę? Tę i inne kwestie wyjaśnił w dzisiejszym programie wirusolog profesor Krzysztof Pyrć.

Festiwal kalafiorowy według Martyny Chomackiej

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Martyna Chomacka urządziła nam festiwal kalafiorowy. Jak przygotować to warzywo w niecodziennej wersji, na przykład kalafior a’la kuskus?