Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

Lekarze w czasie pandemii koronawirusa ograniczyli wizyty w swoich gabinetach, przechodząc na teleporady. Dr Ada Rozewicz przeciwstawia się takim praktykom. Apel, który napisała w swoich media społecznościowych, w którym zachęca lekarzy do personalnego kontaktu z pacjentami, wywołał burzę w służbie zdrowia. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o swojej misji i zagrożeniach wynikających z telefonicznego kontaktu pacjenta z lekarzem.

Wojciech Bichalski - lekarz, który walczył z koronawirusem

Dr n. med. Wojciech Bichalski zachorował na COVID-19 pod koniec marca. Pokonał chorobę, ale do dziś nie wrócił do pełnej sprawności. Stracił 17 kilogramów, a obecnie walczy z powikłaniami. Mimo że od choroby minęły cztery miesiące, nie jest w stanie wrócić na salę operacyjną, bo nadal ma problemy z prawidłowym oddychaniem. O swoim doświadczeniu opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Siostra Anna Bachłan i jej domowa produkcja smalcu

W Katowicach siostra Anna Bałchan wpadła na niezwykły pomysł. By uzbierać pieniądze na Centrum Świętego Józefa, postanowiła sprzedawać robiony przez siebie smalec. Tajniki jego wytwarzania zdradziła w „Dzień Dobry TVN”.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu programu Andrzej Stankiewicz omówił najnowsze wiadomości z polskiej prasy.