Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Wrestling to widowiskowe sztuki walki. Na czym dokładnie polega? Czy to sport na niby? Czy są jakieś niedozwolone chwyty? Dotychczas wrestling kojarzył nam się z mężczyznami i Hulkiem Hoganem na czele, ale obecnie coraz częściej tym sportem zajmują się kobiety. W Polsce wrestling trenują cztery panie. Oto historia jednej z nich… Jak zaczęła się przygoda wrestlerki Eweliny Grot-Ostrowskiej?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził Bydgoszcz i opowiedział o najzimniejszej imprezie sportowej w Polsce, czyli Ice Swimming Festival. Przedstawił również prognozę pogody na dziś.

Ubrania dla piesków poszukiwane

Ewelina Pałys, lekarz weterynarii, opowiedziała, dlaczego tak ważne jest ubieranie czworonogów, zwłaszcza tych ze schroniska. – Kubraczki zapobiegają wychłodzeniu – wyjaśniła i zaapelowała o pomoc w przygotowaniu „zimowej garderoby” dla psów.

Zwierzęta, które wróciły z zaświatów

Marcin Kostrzyński opowiedział o zwierzętach, które zostały uznane za wyginięte. Tymczasem okazuje się, że w lasach i dżunglach można zobaczyć, np. myszojelenie! Pojawiły się także głosy, że gdzieś w Tasmanii można zobaczyć wilkowory, które także obecnie są uznane za wymarłe. Jak wiele jest jeszcze takich zwierząt i jak można je odnaleźć?