Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na dziś. Odwiedził także Bydgoszcz i opowiedział o najzimniejszej imprezie sportowej w Polsce, czyli Ice Swimming Festival.

Kuchnia rozgrzewająca – imbir i kurkuma

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Mikołaj Rey przygotowywał dania rozgrzewające z kinem, papryką, cynamonem, imbirem i kurkumą.

Szał zakupów w USA - Black Friday

Jak Amerykanów rozgrzał Black Friday? W USA już po czwartkowej kolacji z okazji Święta Dziękczynienia zaczynają się promocje, które trwają cały weekend. Ile Amerykanie mogą zaoszczędzić podczas zakupów?

Hipnoporód – lek na strach i ból

– Rodząca ma trzy opcje porodowe. Może wybrać sobie rodzenie w domu. Może wybrać sobie rodzenie w szpitalu i też można zabezpieczyć ją, że będzie cudownie, miło i pięknie – powiedziała położna Ania Wojtyla. Coraz popularniejsze stają się porody w stanie hipnozy. Na tę metodę zdecydowały się m.in. księżna Kate i Meghan Markle. Na czym dokładnie polega hipnoporód? Czym różni się od zwykłego porodu? – Tylko w stanie głębokiego relaksu, kiedy używamy najstarszych części naszego umysłu, naszego mózgu, nasze ciało w prawidłowy sposób produkuje hormony porodowe, a to one kierują porodem – powiedziała Beata Mainguer, hipno-doula, inicjatorka Błękitnego Porodu. Co o hipnoporodzie sądzą lekarze?

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz przedstawiła informacje z kraju i ze świata.

Kim jest typowy Andrzej?

Poważny, tajemniczy, surowy, energiczny i wybuchowy. Według charakterystyki imienia taki właśnie jest statystyczny Andrzej. Jaki jest typowy Andrzej według Polaków? A jacy są sławni Andrzeje: Sołtysik, Supron i Morozowski? Jak świętują swoje imieniny?