Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Kurier, czyli pomocnik św. Mikołaja

Dla nich dzień zaczyna się bardzo wcześnie rano, a kończy późno wieczorem. Zwłaszcza w okresie przedświątecznym mają mnóstwo pracy. Kurierzy przed świętami są niezastąpionymi pomocnikami św. Mikołaja. To dzięki nim nasze paczki powinny znaleźć się pod choinką na czas. - Być kurierem to rozwozić ludziom szczęście - przyznał Łukasz Królak.

Święta, czyli najgorszy czas w życiu kuriera?

A o kulisach pracy kuriera opowiedzieli w studiu Aleksandra Frąckiewicz, Ireneusz Jóźwik i Jakub Sobczyk. Z jakimi nieprzyjemnymi sytuacjami mieli do czynienia? Jacy nietypowi klienci im się trafili?

Świąteczne dzierganie z Filipem

Filip Chajzer zajął się szydełkowaniem razem z blogerami Aleksandrą Lis, Joanną Lis, Rafałem Kupczakiem, Agnieszką Szabelewską, Moniką Grabowską i Iwoną Kozarską. To, co zrobimy sami na szydełku, może okazać się idealnym prezentem świątecznym. Jak wykonać szydełkowe ozdoby choinkowe?

Grand Press 2018 dla dziennikarzy TVN

Już po raz 22. rozdano nagrody Grand Press. Dziennikarzem Roku został Bertold Kittel, natomiast Grand Press w kategorii Reportaż telewizyjny otrzymał Grzegorz Głuszak za cykl "25 lat za niewinność" i "Utracona młodość Tomasza Komendy". Reporterzy opowiedzieli o kulisach swojej pracy.

„Wracajcie, skąd przyszliście”. Ucieczka przed wojną i biedą oczami szóstki Polaków

Maciej Biedrzycki jest ojcem dwójki dorosłych już dzieci, jako DJ od lat pasjonuje się muzyką i jest przeciwnikiem masowego przyjmowania uchodźców. Marta Kopacz jest przedstawicielem handlowym w firmie farmaceutycznej. Oboje wzięli udział w programie Piotra Kraśki „Wracajcie, skąd przyszliście”. Czy zmienił się ich stosunek do sprawy przyjmowania uchodźców? Do jakich wniosków doszli?