Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Na scenie „Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Brown & Simple Quartet w piosence „Milczę”.

Po co ci święty spokój?

Po co nam święty spokój i czym on tak naprawdę jest? O tym opowiadał psycholog Andrzej Tucholski. – Święty spokój to jest mniej bodźców niż mamy na co dzień – podkreślił. – Odpoczynek powinien być „niepracą” – dodał. Ile minut dziennie potrzebujemy, aby wypocząć i zadbać o nasze zdrowie psychiczne? Jak odpuścić sobie samemu i pozwolić sobie na relaks?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na cały dzień.

„Na noże” – scenariusz, który zaskoczył Dona Johnsona

„Na noże” to opowieść kryminalna o bogatym pisarzu, który popełnił samobójstwo, a każdy z członków jego rodziny miał motyw, aby mu w tym pomóc. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, a wśród nich znalazł się Don Johnson, z którym porozmawiała Anna Wendzikowska. Co sprawiło, że zdecydował się na udział w produkcji?

Don Johnson uwodzi od lat

– Mówi się, że Don Johnson z „Miami Vice” definiuje lata 80. w telewizji – powiedziała Anna Wendzikowska. – Jeśli chodzi o film to jest to aktor trochę niedoceniony, w tym sensie, że gra dużo ciekawych epizodów, ale zawsze to są role trochę drugoplanowe – dodała.

Na planie filmu „1800 gramów”

– Ten scenariusz mi się podobał, bo właściwie poruszał bardzo wiele rzeczy. To jest opowieść o dziewczynie, która szuka drogi, odpowiedzi – powiedziała Dorota Kolak. Film „1800 gramów” porusza kwestię adopcji. Czy film fabularny ma szansę otworzyć dyskusję na temat adopcji w naszym kraju?