Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Marcin Sawicki wybrał się do Łodzi, gdzie w jednej ze szkół o profilu sportowym pojawił się automat ze słodyczami, co spotkało się ze sprzeciwem rodziców. – Chcemy nauczyć ich zdrowych przekąsek – powiedziała jedna z matek. – Chciałabym zaproponować zdrowy podwieczorek w szkole zamiast automatów – dodała.

Co dać dziecku zamiast batona?

Dietetyk sportowy Katarzyna Biłous opowiedziała o tym, czy batony są rzeczywiście szkodliwe dla dzieci. Jakie jedzenie da dziecku energię?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dziś pogoda.

Sklepowa wojna Gosi i Filipa

Prowadzący „Dzień Dobry TVN” Gosia Ohme i Filip Chajzer stanęli do wyścigu z okazji Black Friday. Sędzią był aktor Alan Andersz. Jakie były zasady? Kto wygrał?

Okazja czyni… zdobywcę

Aleksandra Łukasiewicz opowiedziała o tym, jak nie dać się oszukać podczas wyprzedaży. Jakich sztuczek używają sklepy?

Największa kolekcja kaktusów w Polsce

W Ostrzycach znajduje się największa kolekcja kaktusów w Polsce. Pan Mieczysław Burkart jest właścicielem pięciu tysięcy gatunków kaktusów. Jak zaczął kolekcjonować te rośliny?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dziś pogoda.

Wróżymy gwiazdom – co przyniesie przyszłość?

Czy gwiazdy wierzą we wróżby? – Nie wierzę, ale lubię się pobawić – powiedziała wokalistka Anna Wyszkoni. Barbara Pasek, która rozmawiała z gwiazdami, przygotowała kilka wróżb. Co wylosowała restauratorka Lara Gessler? Jaka przyszłość czeka na Miss Polonię Karolinę Bielawską? Jakie plany mają Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z zespołu Blue Cafe?

Wielka popularność Klaudii El Dursi po „Top Model”

Klaudia El Dursi zyskała dużą popularność po udziale w programie „Top Model”. – Nie spodziewałam się, że będzie tak duża uwaga skupiona na mojej osobie – powiedziała. Jaka informacja, którą przeczytała na swój temat ją zszokowała?

Plotki z życia gwiazd

Barbara Pasek opowiedziała, co wydarzyło się w showbiznesie. Jakie problemy prawne ma Dominika Tajner?