Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Patrycja Kadri schudła 50 kg mimo insulinooporności i zmagania się z chorobą Hashimoto. – Ta cała choroba zaczęła się od leczenia bezpłodności – powiedziała. Dr Wiesław Pesta opowiedział, czym zajmuje się chirurg beriatryczny.

Odpicowane mieszkanie – mistrzyni rękodzieła

Katarzyna Jaroszyńska z „Dzień Dobry TVN” odwiedziła Patrycję Stelmasiak. Jak urządziła wnętrza? Stelmasiak pokazała też, które rzeczy wykonała własnoręcznie. – Robię sama to, co mogę, nie lubię wydawać bezsensownie pieniędzy – powiedziała.

Prezent z klasą, czyli rękodzieło pod choinkę

Ewa Mierzejewska pokazała ciekawe prezenty, które możemy zostawić pod choinką dla bliskich. Jakie rzeczy można wykonać samemu?

Kulisy pracy Yves Saint Laurent

Anna Kalczyńska wybrała się do Muzeum Yves Saint Laurent w Paryżu, gdzie dyrektor kolekcji Olivier Flaviano pokazał osobiste rzeczy projektanta. Dlaczego postać Yves Saint Laurent jest tak ważna dla historii mody francuskiej? – Sądzę, że modę Yves Saint Laurent charakteryzuje pewien styl, bardzo szczególny, który zaważył na dziesięciu pierwszych latach jego kariery - powiedział Flaviano. Co składa się na ten wyjątkowy styl?