Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Krzysztof Kowalczyk uratował kobietę przysypaną przez lawinę w Tatrach. Jak sytuacja wyglądała na miejscu? Jak wyglądała akcja ratunkowa?

Co musi umieć prawdziwy baca?

Nikt tak jak górale nie zna się na pogodzie, dlatego Maciej Dolega dowiedział się od bacy, jaka będzie pogoda.

Przegląd prasy Diany Rudnik

Diana Rudnik z „Faktów” przedstawiła przegląd prasy.

Odważna sesja lekarek

Z inicjatywy śląskiej Izby Lekarskiej powstaje kalendarz charytatywny, którego celem jest zwrócenie uwagi na profilaktykę chorób onkologicznych kobiet. Hasło kalendarza to „Silne kobiety”. W akcji bierze udział 12 lekarek w różnym wieku i różnych specjalizacji. Na okładce kalendarze pojawi się Ewa Bogacka-Konik, która sama musiała zmierzyć się z rakiem piersi. – To jest dla mnie głównym celem, żeby poinformować inne kobiety, kobiety w ciąży, że da się to leczyć, że skuteczność leczenia jest dokładnie taka sama w przypadku kobiet ciężarnych, jak i nie ciężarnych, że nie trzeba usuwać ciąży, że można skutecznie to leczyć – powiedziała.

Dziś w USA Święto Dziękczynienia

W każdy czwarty czwartek listopada w Stanach Zjednoczonych obchodzone jest jedno z najważniejszych amerykańskich świąt – Święto Dziękczynienia. O tym ważnym dniu Mateusz Hładki porozmawiał z Georgette Mosbacher. Ambasador USA w Polsce opowiedziała o swoich rodzinnych tradycjach, swoim stylu, a także o bezwizowej podróży do USA.

Gorące plotki z życia gwiazd

Co wydarzyło się w show biznesie w ostatnim czasie? Sprawdził to Mateusz Hładki.