Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

– Zawsze po ciąży każda kobieta przechodzi taki moment, że po prostu wstydzi się swojej sylwetki. Brzuch po ciąży wymaga szczególnej troski. Nagła zmiana sylwetki była dla mnie trudna do zaakceptowania – powiedziała Monika Pyrek-Rokita, była lekkoatletka i wielokrotna rekordzistka soku o tyczce, która teraz walczy o powrót do formy po ciąży.

Wraki samochodów

Co zrobić z samochodami, które przez bardzo długi czas stoją zaparkowane w tym samym miejscu parkingowym? – Jeżeli pojazd nie posiada tablic rejestracyjnych, jeżeli nie możemy dotrzeć do właściciela, jeżeli taki pojazd faktycznie zagraża bezpieczeństwu osób lub jest zaparkowany w sposób nieprawidłowy, wtedy rzeczywiści strażnicy miejscy mogą błyskawicznie doprowadzić do usunięcia takiego samochodu – poinformował Marek Anioł ze Straży Miejskiej w Krakowie. Co dalej dzieje się z takim autem?

Geolokalizacja, czyli nic do ukrycia

Czym jest geolokalizacja i jak działa? Jakie płyną z tego korzyści i jakie istnieją zagrożenia? Czy jesteśmy skazani na korzystanie z geolokalizacji? Jak uniknąć ciągłego namierzania przez aplikacje? O tym opowiadał prawnik dr Maciej Kawecki.