Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

We wtorek odbyła się premiera nowej książki Agnieszki Cegielskiej „Naturalnie od kuchni” z 60 przepisami na zdrowie, za którymi stoją autorytety naukowe, m.in. prof. Iwona Wawer, prof. Dariusz Iżycki, lekarz onkolog, oraz dr Danuta Myłek, specjalistka w zakresie alergologii i dermatologii. – Historia powstania tej książki jest cudowna, dlatego że myślę, że, a nawet jestem pewna, że by jej nie było, gdyby nie widzowie „Dzień Dobry TVN”, uczestnicy, uczestniczki warsztatów, wykładów. Ta książka jest tylko i wyłącznie z przepisami, ale nie byłabym sobą, gdybym nie dodała jeszcze jakiejś historii, dlaczego np. warto jeść ciepłe śniadania – powiedziała.

Naturalna kuchnia Agnieszki Cegielskiej

Agnieszka Cegielska przygotowywała w kuchni „Dzień Dobry TVN” dania ze swojej książki. – To są proste przepisy – podkreślała.

Jak schudnąć 10 kilogramów?

Motywacja, sen, dieta i trening. To one sprawiają, ze łatwiej nam pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Wojciech Grodzicki, trener i dietetyk, opowiedział, jakie błędy najczęściej popełniamy podczas odchudzania i poradził, jak ich uniknąć. Ile czasu potrzebujemy, aby schudnąć 10 kg?

Autorski przegląd prasy Agi Kozak

Przegląd prasy przygotowała Agnieszka Kozak. – Wybrałam taką lekką mieszankę, czyli seks, śmierć i religię – powiedziała.