Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Maciej Dolega opowiedział, jaka będzie dzisiaj pogoda w całej Polsce.

L4, czyli zaplanuj swoją chorobę

- Rząd chce zmienić okres wyczekiwania , czyli podlegania obowiązkowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu – powiedział Przemysław Ligęzowski, radca prawny. Jakie jeszcze zmiany są szykowane w zasadach korzystania z L4?

Policyjna akcja z myślą o dzieciach

Terapeutyczne misie trafią do tysiąca dzieci z rodzin objętych niebieską kartą. O akcji opowiedziała komisarz Justyna Stanik-Rybak z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. – Chcemy, żeby miś trafił do rodzin objętych przemocą, w szczególności do dzieci – powiedziała. Co je napisane na koszulce, którą ma miś?

Co dziś w pogodzie?

Maciej Dolega opowiedział, jaka będzie dzisiaj pogoda w całej Polsce.

Patrycja Markowska na planie wyjątkowego teledysku

Agnieszka Jastrzębska odwiedziła Patrycję Markowską na planie nowego teledysku wokalistki. – To jest ostatni singiel z płyty „Droga” nagranej z tatą – powiedziała. – Oprócz tego, że nagrywaliśmy na tej płycie utwory wspólne, to chcieliśmy, żeby każde z nas nagrało też swoje piosenki – dodała. – Napisałam jeden z najbardziej osobistych utworów w życiu – zdradziła. Co ma w planach?

Najnowsze plotki z życia gwiazd

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o tym, co wydarzyło się w świecie gwiazd. Jak wyglądają prawdziwe włosy Ariany Grande? Jak Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk skomentowali swoje rozstanie?