Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Wiele osób ma w domu rower stacjonarny. Najwyższy czas go odkurzyć i wrócić do ćwiczeń. Takie treningi to jedna z ulubionych aktywności nowego prezydenta USA - Joe Bidena. Jak wykonać trening na rowerku? Przykładowe ćwiczenia zaprezentowała w „Dzień Dobry TVN” licencjonowany trener indor cycling Monika Kugiel.

Diana Kautz i przygotowania do 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w niedzielę 31 stycznia wystartuje 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Plac Defilad w Warszawie wybrała się Diana Kautz, by zobaczyć przygotowania. Jakie nastroje panują w „centrum dowodzenia”? Jaka czeka nas pogoda?

Jak pandemia wpłynęła na małżeństwa?

Dane GUS-u pokazują, że liczba rozwodów w Polsce ciągle rośnie. W przeciągu ostatnich 20 lat liczba składanych pozwów wzrosła dwukrotnie. Dlaczego coraz częściej decydujemy się zakończyć związek? Czy przyczyniła się do tego pandemia? Na te pytania w „Dzień Dobry TVN” odpowiedziała adwokat Eliza Kuna i psychoterapeutka Joanna Godecka.

Daria Ładocha i jej weekendowe obiady

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowała obiadowe dania, które wystarczą dla całej rodziny na cały weekend. Jak zrobić kurczaka pieczonego w całości?