Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Pandemia koronawirusa sprawiła, że część wróżek przeniosła swoją działalność do internetu. Kursy usług magicznych również dostępne są teraz online. Jak wyglądają i na czym polegają? Postanowił to sprawdzić reporter „Dzień Dobry TVN” Bartosz Dajnowski. Czy wiedzę tajemną da się zdobyć nie wychodząc z domu?

Kto może przewidywać przyszłość?

Okazuje się, że wróżką można zostać kończąc kurs online. Czy aby na pewno jest to wystarczające? Kto może przewidywać przyszłość? Swoim spojrzeniem na świat wróżbiarstwa w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się wizjonerka Aida Kosojan-Przybysz. Jakie umiejętności ma jasnowidz?

Matteo Brunetti i Dzień Spaghetti w kuchni „Dzień Dobry TVN”

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Matteo Brunetti przygotował swoje ulubione sosy do makaronów z okazji Dnia Spaghetti. Jak zrobić spaghetti z orzechami? Do czego Włosi używają wody po gotowaniu makaronu?

Zuzanna Tylus znalazła swój nowy dom

Mama Zuzanny Tylus zmarła, gdy dziewczynka miała dwa lata. Rok pozostała pod opieką taty, po czym przeprowadziła się do babci. W pewnym momencie życia Zuzi zabrakło również babci, która przed śmiercią miała tylko jedno marzenie – żeby jej wnuczka znalazła nowy dom. Pod swoje skrzydła Zuzię przyjęła przyjaciółka rodziny Milena Malinowska. Swoją historią podzieliła się w „Dzień Dobry TVN”.

Jak wygląda procedura adopcyjna w Polsce?

Procedury adopcyjne często budzą wśród przyszłych rodziców lęk i niepewność. Jak wyglądają w praktyce? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała psychoterapeuta z Ośrodka Adopcyjnego TPD Warszawa dr Magdalena Kruk-Rogucka. Jakie dokumenty są potrzebne?