Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Łysienie to jeden z najbardziej wstydliwych męskich problemów. – Najważniejszą przyczyną łysienia to tak naprawdę jest nasza genetyka – łysienie androgenowe. Prędzej czy później 60-70% mężczyzn jest dotknięta tym schodzeniem. Nowoczesna medycyna jest wstanie sobie doskonale z tym poradzić, dlatego ważne jest, żeby na wczesnym etapie przyjść do lekarza – wyjaśnił chirurg transplantacji włosów dr Piotr Turkowski. Adrian Szymaniak opowiedział dlaczego poddał się zabiegowi przeszczepu włosów. Jak wygląda zabieg transplantacji włosów i ile kosztuje?

Bombel – najmniejszy koń na świecie

Dorota Gardias odwiedziła w Łodzi Bombla – najmniejszego konia na świecie, który mierzy 56,7 cm. Prezenterka przedstawiła także prognozę pogody.

Rośliny w łazience? To możliwe!

Bardzo często w naszych łazienkach nie ma okien. Ogrodnik Łukasz Skop opowiedział, jakie kwiaty możemy mieć w ciemnej łazience. – Wybieramy takie gatunki, które w naturze też rosną przy małej ilości światła. Będą to np. paprocie, które rosną w podszycie leśnym – tam tego światła dociera bardzo mało przez korony drzew; albo innego rodzaju rośliny, np. storczyki – wyjaśnił. Jak pielęgnować rośliny w łazience i na co zwracać uwagę?

Charles de Nicolay – z miłości do Polski

30-letni hrabia Charles de Nicolay ma swoje korzenie w średniowiecznej Francji. Jednak zdecydował się zamieszkać na stałe w Polsce. Jest właścicielem barokowej rezydencji, której udało się przywrócić dawny blask. Jak stało się, że zamieszkał w Krzaczynie Małym na Dolnym Śląsku i zajął się hodowlą alpak?