Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Marysia Rowińska jest uważana za jedna z najbardziej utalentowanych gimnastyczek sportowych, która ma na koncie wiele sukcesów. – Z Marysia trenujemy już ponad rok czasu. Ma dobrą skoczność, bardzo lubi poręcze symetryczne. Bardzo szybko łapie elementy. Takim celem dla mnie jest doprowadzić ją w odpowiednim wyszkoleniu, zdrową do wieku seniorskiego – powiedział trener Marysi Adam Kierzkowski.

Marysia Rowińska – utalentowana gimnastyczka

Gośćmi „Dzień Dobry TVN” byli Marysia Rowińska i jej trenerka Gabriela Janik oraz Leszek Blanik, mistrz olimpijski w gimnastyce. Opowiedzieli oni o tym, jak wyglądają treningi. Jak ważny jest talent i jak dużo pracy trzeba włożyć, aby osiągnąć mistrzowski poziom? – Tak naprawdę, jeżeli młody człowiek nie jest zdeterminowany od początku swojej kariery, to niewiele można zdziałać – powiedział Blanik.

Fasola i ciecierzyca w nowej odsłonie

W kuchni „Dzień Dobry TVN” dania ze strączków przygotował Piotr Kucharski. Na początek zrobił prostą i szybką pastę z fasoli z szczypiorkiem, czosnkiem i pomidorami suszonymi, którą podał z krakersami domowej roboty.

Autorski przegląd prasy Artura Andrusa

Artur Andrus przedstawił przegląd prasy. Jakie tematy pojawiły się w prasie?