Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Tina Turner skończyła 80 lat. Co wokalistka powiedziała z tej okazji? – Wyglądam świetnie, czuję się świetnie – zaznaczyła.

Chciały powiększyć biust – zrujnowały zdrowie

Chirurg plastyk prof. Bartłomiej Noszczyk oraz dziennikarz Superwizjera TVN Michał Fuja rozmawiali o kobietach, które zdecydowały się na powiększenie piersi metodą Aquafilling. Jakie wystąpiły komplikacje po operacjach? Kto powinien wykonywać takie zabiegi? – Przeszkoleni w chirurgii piersi są tylko chirurdzy plastyczni, to są lekarze, którzy w czasie sześcioletniej specjalizacji przechodzą różne kursy – powiedział Noszczyk. Jaki preparat został użyty podczas tych nieudanych zabiegów? Jaka metoda powiększania piersi jest bezpieczna?

Bombel – najmniejszy koń na świecie

Bombel to najmniejszy koń na świecie, który został wpisany do księgi Guinnessa. A odwiedziła go Dorota Gardias z „Dzień Dobry TVN”. Jaka czeka nas pogoda?

Kasza gryczana nie taka zdrowa?

Czy kasza gryczana nie jest taka zdrowa jak nam się wydawało? Okazało się, że w kaszach niektórych marek odkryto glifosat, czyli pestycyd, który może wywoływać nowotwory. Opowiedział o tym Marcin Galicki, ekspert Fundacji Konsumentów. Dlaczego część kasz została zanieczyszczona?

Jadzia – bardzo mądra kura

Do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gliwicach trafiła kura Jadzia. – Pierwszy raz w historii „Dzień Dobry TVN” bohater łączenia na żywo ze stresu zniósł jajko – powiedział Robert Stockinger, który odwiedził kurę. Jak odnalazła się w schronisku? Nowa właścicielka Jadzi Sylwia Kowalska opowiedziała, co potrafią kury, które już ma u siebie w domu. – Potrafią np. podawać łapkę, robić slalom między nogami – zdradziła.

Bombel – najmniejszy koń na świecie

Bombel to najmniejszy koń na świecie, który został wpisany do księgi Guinnessa. A odwiedziła go Dorota Gardias. Jaka czeka nas pogoda?

Gwiazdy o tym, jak social media wpłynęły na ich życie

- Nie potrzebuję kozetki u psychologa – zdradziła Joanna Koroniewska. – Dla mnie media społecznościowe są takim miejscem, w którym ja się doładowuję i próbuję doładować innych – dodała aktorka. Jak zaczęła się kariera Qczaja w internecie? W czym według Małgorzaty Kożuchowskiej pomagają social media? – To bezpośredni kontakt z moimi widzami, a z drugiej strony świetnie skraca dystans i zadaje kłam wielu nieprawdziwym opiniom – powiedziała aktorka.

Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie

W jednym z magazynów Małgorzata Kożuchowska podzieliła się swoim doświadczeniem macierzyństwa. – Macierzyństwo jawiło mi się jak ten obraz Wyspiańskiego o tym samym tytule – powiedziała. – To jednak kompletnie wywraca świat do góry nogami – dodała. Zdradziła też, że zmaga się z chorobą Hashimoto.

Qczaj o wzruszającym spotkaniu z mamą

Trener fitness Daniel Qczaj opowiedział o swoim spotkaniu z mamą. – Każdego dnia spędzaliśmy ze sobą czas – powiedział.

Joanna Krupa podczas finału „Top Model”

Joanna Krupa nie mogła się pojawić osobiście na finale „Top Model” ze względu na narodziny córeczki. Jak wyglądało jej połączenie na żywo i co powiedziała finalistom?