Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Widzowie zdecydowali, że w ostatni odcinku programu „Big Brother”, Dom Wielkiego Brata powinien opuścić Mateusz "Sławina" Sławiński. Jak uczestnik poczuł się z tą decyzją? Czy będzie tęsknił za współmieszkańcami? O tym opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Piotr „Vienio” Więcławski i jego rozmowy w kuchni

Kuchnia to serce domu. Zaproszenie do niej może być postrzegane jako dowód zaufania i przyjaźni. Piotr „Vienio” Więcławski postanowił wejść do kuchni swoich znajomych i przyjaciół i porozmawiać z nimi na różne tematy. Tak powstała jego książka „Brzuchomówcy”. Jak wpadł na ten pomysł? O projekcie opowiedział w studiu programu.

Jak wyglądały kulisy „Top Model” tuż przed finałem?

Mateusz Hładki odwiedził miejsce, gdzie od rana trwają próby do finału „Top Model”. Jakie emocje towarzyszą wszystkim przed wielkim finałem? O tym opowiedziała jurorka programu Katarzyna Sokołowska i redaktor naczelna magazynu "Glamour" Katarzyna Dąbrowska.

Anna Nowak-Ibisz i gadżety na zimne wieczory

Zimne jesienne wieczory potrafią być uciążliwe. Jak się szybko i łatwo ogrzać? Gadżety na te okazje zaprezentowała Anna Nowak-Ibisz. – Runo alpaki jest termoizolacyjne, to włókno jest cieplejsze od kaszmiru – wyjaśniła.