Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Ze wszystkich przedmiotów w szkole, to najczęściej matematyka sprawia największy kłopot. Warto więc pomagać dzieciom już od najmłodszych lat. Na rynku pojawia się coraz więcej zabawek, które są pomocne w nauce liczenia, o których w dzisiejszym programie opowiedziała terapeutka Magdalena Kordaszewska.

Finał 8. edycji „Top Model” już dziś

Już dziś wieczorem odbędzie się wielki finał kolejnej edycji „Top Model”. O wygraną walczyć będzie czwórka uczestników: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz. Mateusz Hładki udał się na przygotowania, gdzie rozmawiał z Katarzyną Sokołowską oraz Kasią Dąbrowską.

Kubańskie smaki

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Rey Ceballo i Anna Ceballo zdradzili swoje ulubione przepisy na typowe kubańskie dania. Jak je przygotować?

Niezwykła enduromama

Anna Duraj od kiedy jej córka Weronika zaczęła pasjonować się wyścigami motocrossowymi, postanowiła w pełni ją wspierać. I tak zaczęła się jej przygoda z organizowaniem zawodów dla dzieci w tej dyscyplinie.

Czy internet jest dobrym źródłem informacji dla rodziców?

W internecie znajdziemy ogrom wiedzy, lecz najważniejsze jest wiedzieć, gdzie jej szukać. Na forach internetowych niestety niewiele informacji jest rzetelnych. Dlaczego więc rodzice z nich korzystają? O tym w dzisiejszym programie rozmawiały Lidia Piechota oraz Kaja Funez-Sokoła.