Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Ryszard Kałaczyński, przebiegł 366 maratonów w 366 dni. W „Dzień Dobry TVN” przeprowadził trening z prowadzącymi program Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem.

Bajkowy labirynt

Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z Zakopanego, gdzie znajduje się lodowy labirynt.

Jak udzielać pierwszej pomocy?

Ratownik medyczny pokazał, jak udzielić pierwszej pomocy. Jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej? Dla kogo ta pozycja nie jest wskazana?

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą

Grażyna Wolszczak i jej syn Filip Sikora spróbowali latania w stanie nieważkości. Jak im poszło? Towarzyszył im dziennikarz Mateusz Hładki. – Kiedy kończył studia oświadczyłam mu: synu, utrzymuję cię do końca studiów plus jeden rok, potem idziesz na swoje – powiedziała Wolszczak. – Potraktował to poważnie i jest w pełni niezależny – dodała. Cezary Harasimowicz to partner Wolszczak. Jakie relacje ma z nim jej syn?

Nowinki ze świata gwiazd

Dziennikarz Mateusz Hładki opowiedział, co wydarzyło się w show-biznesie. Dziennikarz omówił m.in. zdjęcie ze wszystkimi nominowanymi do Oscarów. Jakie spekulacje dotyczą aktorki Renée Zellweger i Brada Pitta?

Bajkowy labirynt

Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z Zakopanego, gdzie znajduje się lodowy labirynt.

Projekt zima – Czarna Góra i okolice

Jakie atrakcje czekają na turystów w Sudetach? – Mamy pałace, zamki, jeziora, podziemia, szczyty – powiedział Grzegorz Kielijański, przewodnik sudecki. Co jest niezwykłego w Twierdzy Srebrna Góra?

Mroczne oblicza znaków zodiaku

- Byki są bardzo spolegliwe, grzeczne i układne do pierwszego konfliktu - powiedziała Anna Grzywaczewska-Ciuciura, astrolog Merkurja. A jakie wady mają inne znaki zodiaku?

Co jeszcze w programie?

Biegający rolnik

Smutno Ci? A może budyń?

Przegląd prasy

Co o zdrowiu mówi nasza krew?