Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Światowej sławy iluzjonista w Polsce

Studio „Dzień Dobry TVN” odwiedził światowej sławy magik Luis de Matos z Portugalii. Jakie sztuczki zaprezentował na rozpoczęcie dnia? – Mam nadzieję, że kiedyś będę tak dobry, jak myślicie, że jestem – wyznał w rozmowie z prowadzącymi.

Natalia Siwiec. Jak czuje się jako mama?

Natalia Siwiec w sierpniu 2017 roku została mamą Mii. Media o swojej ciąży poinformowała jednak dopiero w piątym miesiącu. Modelka zaprosiła „Dzień Dobry TVN” do swojego domu. Opowiedziała o tym, jak się czuje jako mama oraz jak łączy swoją pracę z życiem rodzinnym. - Teraz nie wyobrażamy sobie, jak wcześniej mogliśmy żyć bez tego małego człowieka – wyjaśniła.

Agnieszka Woźniak-Starak o gwiazdach w „Big Brotherze”

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o tym, jakie gwiazdy mogłyby znaleźć się w „Big Brotherze”. Kogo prowadząca chciałaby zobaczyć w domu Wielkiego Brata?– Zawsze, kto mi przychodzi pierwszy do głowy to Gośka Rozenek z Radkiem, byliby hitem pewnie – wyjaśniła.

Michał Mikołajczak o kolejnej edycji „Agent-Gwiazdy”

Już wiosną na antenę TVN powróci program „Agent-Gwiazdy”. Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Michałem Mikołajczakiem, który jest zwycięzcą ostatniej edycji. Czy dawał rady nowym uczestnikom? Komu będzie kibicował?

W jakich sprawach Maffashion pyta swoich obserwatorów o radę?

Ostatnio Julia Kuczyńska znana jako Maffashion zapytała swoich obserwatorów w mediach społecznościowych o polecenie dobrego dermatologa. W jakich jeszcze sprawach pyta fanów o radę? Blogerka opowiedziała o tym w rozmowie z „Agnieszką Jastrzębską”.