Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Jeden dzień, który może zmienić wszystko

One Day to ogólnopolska całoroczna akcja dla dzieci z domów dziecka. Na czym polega? Jak w tę akcje zaangażowały się gwiazdy? – Zafundowałam kurs dziewczynce, która chciała się nauczyć dbać o zwierzęta i pracować ze zwierzętami – zdradziła Maja Sablewska, doradca wizerunkowy.

Alżbeta Lenska o wyjątkowych tegorocznych świętach

Jakiś czas temu Alżbeta Lenska przeszła ciężką operację mózgu z powodu pękniętego tętniaka. Jak spędzi święta? – Pierwszy raz się tak cieszę, że jestem na święta – powiedziała.

Proces jak z bajki

Agnieszka Jastrzębska z „Dzień Dobry TVN” wybrała się na edukacyjną rozprawę sądową na podstawie bajki z udziałem prawników. W składzie orzekającym znaleźli się: sędzia i rzecznik Sądu Najwyższego Michał Laskowski, sędzia SN Katarzyna Gonera i prezes sędziowskiego stowarzyszenia Iustitia Krystian Markiewicz. Oskarżonym był wilk, a pokrzywdzone to babcia i Czerwony Kapturek. – Myślę, że to było niesamowite przeżycie dla dzieci - zaznaczył Michał Wawrykiewicz, adwokat, inicjatywa Wolne Sądy. Jaką rolę do odegrania miała aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka?

Kamil Morzycki z Sound’n’Grace walczy o życie siostrzenicy

Kamil Morzycki, założyciel zespołu Sound’n’Grace walczy o życie siostrzenicy, która zmaga się z nowotworem. – Życie Kai zostało wyliczone na 4 miliony złotych – powiedział. – Staramy się wszystkimi sposobami te pieniądze zebrać – dodał.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz przedstawił dzisiejszą prognozę pogody. Gdzie spadł śnieg?

Świąteczna kuchnia budyniowa?

Kucharz David Gaborioud wyjaśnił w kuchni programu, jak karmelizować owoce. Jaki jest przepis na budyń waniliowy z pomarańczami?

Świąteczne dzierganie z Filipem

Filip Chajzer zajął się szydełkowaniem razem z blogerami Aleksandrą Lis, Joanną Lis, Rafałem Kupczakiem, Agnieszką Szabelewską, Moniką Grabowską i Iwoną Kozarską. To, co zrobimy sami na szydełku może okazać się idealnym prezentem świątecznym. Jak wykonać makramową choinkę?