Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Joanna Galica-Dorula oraz jej mama Zofia Kin, opowiedział o trudnej sztuce haftowania. Kiedy mistrzyni haftu zdecydowała, że to chce robić w życiu? A kto był jej pierwszą nauczycielką? Artystki wyjaśniły, w jaki sposób powstają tradycyjne, podhalańskie wzory i jak długo trwa ich wyszywanie.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Wisły, gdzie odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prezenter zdradził, jaka czeka nas dziś pogoda.

Majonezowe sosy Sebastiana Olmy

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” zdradził swoje przepisy na sosy bazujące na majonezie. Z czym można je łączyć? A jak przygotować zieloną oliwę?

Do zobaczenia w Tunisie

Michał Cessanis wybrał się do Tunisu i opowiedział, jakie atrakcje dla turystów oferuje to miasto. Jak bardzo tamtejsza kultura różni się od naszej? O tym rozmawiał z Dorotą Parzyszek, która opowiedziała niesamowitej atmosferze i gościnności Tunezyjczyków.

Elena Roger w piosence Edith Piaf

Na scenie programu znana gwiazda Broadwayu wykonała piosenkę „Non, je n’ai regrette rien” francuskiej piosenkarki Edith Piaf.