Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

Pionierska operacja przełyku to nadzieja dla małych pacjentów. Mały Grześ urodził się ze zarośniętym przełykiem, dzięki wiedzy i umiejętnościom lekarzy pomyślnie przeszedł operację i wraca do zdrowia. O tym nowatorskim sposobie leczenia opowiedział prof. Dariusz Patkowski, chirurg dziecięcy z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził najgłębszy basen nurkowy na świecie, który znajduje się w Mszczonowie. Przy okazji prezenter przedstawił prognozę pogody na dziś.

Jaka kawa na dobry początek dnia?

W kuchni „Dzień Dobry TVN” head barista Łukasz Gałęcki pokazał, jak w domowym zaciszu przygotować kawę jak z najlepszej kawiarni. Jak zrobić tzw. po treningowe latte na owsianym mleku?

Film o Tomaszu Komendzie z kolejną nagrodą!

Jan Holoubek został nagrodzony na festiwalu filmowym Camerimage za najlepszy debiut reżyserski. Wyróżnienie otrzymał także Bartek Kaczmarek, autor zdjęć do filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. – To dla mnie piękne i wzruszające, bo ja jeżdżę na Camerimage od pierwszego roku studiów, czyli od 23 lat. Zawsze sobie skrycie marzyłem, że może kiedyś dostanę tam nagrodę – wyznał reżyser.